Kariéra

Volné pracovní pozice
  • RECEPČNÍ

    Do našeho týmu hledáme recepční/asistentku pro zajištění chodu recepce, uvádění a péči o návštěvy, vyřizování telefonické a e-mailové komunikace, zajištění objednávek kancelářských potřeb a občerstvení a další administrativní činnosti.

    Náplň práce:

    -          Péče o příchozí návštěvy do prostor kanceláře, zajištění občerstvení a organizace kolegů za kterými návštěva přišla

    -          Podpora ostatních kolegů při běžných kancelářských činnostech (kopírování, skenování, pochůzky na poštu, podatelny, státní instituce, katastrální úřad)

    -          Vedení hromadného diáře a hlídaní plnění zadaných úkolů, zadávání událostí a povinností pro vedení společnosti, podle potřeby organizace a domlouvání schůzek, operativní výpomoc pro vedení společnosti při plnění různych úkolů

    -          Objednávání kancelářských potřeb do kanceláře a kuchyňky

    -          Udržování čistoty v kuchyňce

    Požadujeme:

    -          Práce na živnostenský list

    -          SŠ vzdělání

    -          Reprezentativní vystupování

    -          Anglický jazyk alespoň na základní úrovni

    -          Znalost dalších cizích jazyků výhodou

    -          Dobré organizační a komunikační schopnosti

    -          Aktivní přístup k práci

    -          Znalost práce na PC

    -          Spolehlivost a zodpovědnost

    Nabízíme:

    -          Mladý progresivní kolektiv

    -          Počítač, mobil, automobil k dispozici

    -          Motivační odměňovací systém

    -          Možnost kariérního růstu

    -          Občerstvení na pracovišti

    -          Lekce s anglickým rodilým mluvčím

    -          Atraktivní teambuldingové aktivity několikrát ročně

    -          Pracoviště v nové moderní kanceláři v Karlíně

    -          Zázemí silné a stabilní společnosti

    Nástup ihned

  • STAVBYVEDOUCÍ

    - plnění smluvních závazků na stavbě, řádné a kvalitní provedení dle projektové a rozpočtové

    dokumentace

    - spolurozhodování o subdodavatelích, kontrola a dodržování harmonogramů subdodavatelů

    - návrhy řešení vzniklých problémů, kontrola kvality prováděných prací

    - řízení a kontrola týmu stavebních dělníků

    - vedení kontrolních dnů

    - dodržování předpisů BOZP a ochrany ŽP

    Požadujeme:

    - SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru

    - praxe ve funkci stavbyvedoucího podmínkou

    - autorizace ČKAIT pozemní stavitelství výhodou

    - znalost práce na PC

    - řídící a organizační schopnosti

    - orientace na cíl

    - zodpovědnost za svěřené úkoly

    - řidičský průkaz skupiny B

    - živnostenský list

    Nabízíme:

    - práce na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy

    - mladý progresivní kolektiv

    - motivační odměňovací systém

    - možnost kariérního růstu

    - zázemí silné a stabilní společnosti

    - dlouhodobá spolupráce

  • STAVEBNÍ TECHNIK

    - Koordinace prací a subdodávek na stavbě

    - Zajištění výběrových řízení subdodavatelů

    - Zajištění podkladů pro objednávky materiálů

    - Zaměření na stavbě

    - Spolupráce na tvorbě změn projektu a provádění díl

    - Řízení realizace staveb

    - Kontrola provedených prací na stavbě

    Požadujeme:

    - VŠ stavební (není podmínkou), praxe v oboru výhodou

    - Práce na živnostenský list

    - Pečlivost a spolehlivost

    - Orientaci v chodu stavebního provozu

    - Orientaci ve výkresové dokumentaci a postupech řízení kvality

    - Organizační schopnosti

    - Řidičský průkaz skupiny “B“ (není podmínkou)

    Nabízíme:

    - Práce na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy

    - Mladý progresivní kolektiv

    - Počítač, mobil, automobil k dispozici

    - Motivační odměňovací systém

    - Možnost kariérního růstu

    - Zázemí silné a stabilní společnosti

    - Dlouhodobá spolupráce