acordinvest.cz logo

Bydlení
ACORD INVEST: FAQ aneb nejčastější dotazy a odpovědi
24. 08. 2021

ACORD INVEST: FAQ aneb nejčastější dotazy a odpovědi

Vyberte si téma, které vás primárně zajímá. 

První osobní schůzka

Jak probíhá úvodní setkání?

Snažíme se pracovat efektivně a šetřit i váš čas. První setkání probíhá přímo na vybrané budově(nemovitosti/projektu) s naším sales managerem, který zodpoví všechny dotazy a ukáže vámi vybrané jednotky a případně vám na míru doporučí jiné, vhodnější jednotky.

Prodejkyně Zuzana z Acord Invest

Co vše si máme za sebe připravit na úvodní schůzku?

Na schůzku sebou nic nepotřebujete. Všechny materiály mají prodejci sebou v iPadu, na místě vám vše ukáží a přímo z prohlídky posílají email s vybranými podklady.

Acord Invest - tělo blogu (1)

Jak dlouho cca úvodní schůzka časově trvá?

Obvykle prohlídka trvá do 30 minut.

Zajímali by nás tištěné materiály k prostudování? Můžeme je od vás dostat?

Snažíme se myslet ekologicky a materiály předáváme především elektronicky. Na vyžádání máme vše i v klasicky tištěných materiálech.

Již máme nějakou tu zkušenost s developerskými společnostmi, Jak nám zajistíte, že s vámi to bude jiné?

Naprosto vás chápeme. Proto jsme si vytyčili 7 pilířů, o kterých si myslíme, že nás dostatečně odlišují od jiných developerských společností na trhu. A také jsme získali 5 medailí v soutěži Projekt Roku 2021.

05

Co následuje po první osobní schůzce za předpokladu, že jste se nám líbili? Můžeme, prosím, vědět, jaký bude další postup?

V případě zájmu vám zašleme návrh smluvního aparátu a domluvíme si termín podpisu smlouvy u nás v kanceláři v Karlíně. Pokud si vezmete nějaký čas na rozmyšlenou, kolegyně vás do 3 dnů kontaktuje a domluví si s vámi další kroky.

Kancelář Acord Invest v Karlíně
Tímto děkujeme za realizaci nádherných prosklených příček od společnosti Liko-S. 

O nás

Jak dlouho působíte na českém trhu?

Na českém trhu působíme od roku 2006.

Mohu vidět vaše reference neboli názory vašich zákazníků?

Samozřejmě, že můžete. A také se můžete podívat na naše hotové projekty.

Mohu vidět váš tým?

Samozřejmě. To je náš tým a jednotliví lidé, se kterými se u nás můžete setkat. A také jednotlivým lidem připravujeme medailonky, pro lepší individuální seznámení se s nimi.

Mohu znát partnery, se kterými spolupracujete?

Samozřejmě. Najdete je zde.

Jaké máte plány do budoucnosti?

Citujeme našeho pana jednatele Serge Mayera z rozhovoru pro magazín Estate.

„Naše práce skončí, až při procházce centrem města nenajdete žádnou zanedbanou či zchátralou budovu. To je náš cíl na nejbližší roky. Vedle toho chceme našim klientům poskytovat ten nejlepší servis a dělat pro ně ty nejkvalitnější rekonstrukce. Ideálně po sobě zanechat odkaz v podobě desítek a desítek kvalitně realizovaných domů s duší, které náležitě zapadají do atmosféry našeho krásného hlavního města.“

Pan Mayer a paní Šníderová


Foto: Ondřej Pýcha

O projektech

Mohu vidět fotky a videa vašich projektů?

Samozřejmě. Hotové projekty najdete zde a aktuální v nabídce tady. A taky jsme aktivní na Instagramu a Facebooku, kde můžete vidět průřez fotek.

Co všechno jako developer za služby nabízíte?

Primárně se specializujeme na rekonstrukci historických budov v centru Prahy a následný prodej bytů. Sekundárně také byty v centru Prahy pronajímáme. A v menším zastoupení se věnujeme i správě nemovitostí.

Podle jakého klíče vybíráte své budoucí projekty?

Důležitá je pro nás především lokalita – specializujeme se na širší centrum Prahy, kde se jedná o jistou investici a hodnota nemovitosti se v čase bude zhodnocovat bez výrazných výkyvů ceny. Dalším kritériem je nákupní cena, která nám musí dávat smysl, protože následná rekonstrukce je velmi pečlivá a kvalitní, tím pádem i nákladná

Jaká je zhruba vaše cena bytů na prodej v centru Prahy?

Průměrná cena za byt se pohybuje kolem 5 milionů Kč. Samozřejmě záleží na lokalitě a velikosti bytu. Obecně se levnější nebo menší byty prodávají velmi rychle a u těchto bytů doporučujeme rozhodovat se velmi rychle.

Je pravda, že ceny bytů v centru Prahy jsou „přemrštěné“ pro normální občany země, a proto je skupují jen cizinci?

Dovolíme si vám oponovat. Více než 80 % našich klientů je aktuálně z ČR. Máme kterým jsme našli krásné a inspirující bydlení v centru Prahy za rozumnou cenu. Byty v centrech Prahy kupují tedy jak Češi, tak lidé z ciziny.

V jakém stavu jsou zařízeny nové a vámi zrekonstruované byty?

Byty jsou po rekonstrukci ve stavu white wall – kompletně zařízena koupelna, nové podlahy, nová nebo repasovaná okna a dveře. Zařízení vždy vybíráme ve vysokém standardu, nejčastěji od značek Villeroy&Boch, Laufen, Armani atd... 

Šp_504_d

Je možné zažádat o klientské změny v dispozici bytu před dokončením celkové rekonstrukce?

Bohužel.

Jak je to s financováním při nákupu bytu? Umíte nám s tím pomoci?

Spolupracujeme s finančními poradci, kteří naše projekty znají a mohou doporučit konkrétní banku klientovi na míru. Můžeme vás tedy propojit a financováním vám pomoci.

Jak dlouho cca trvá celý úspěšných proces nákupu bytu od vás?

Doba se liší od toho, v jaké fázi se projekt nachází. Zda se jedná o předprodej, a ještě nezapočala rekonstrukce nebo je již projekt dokončen a doprodáváme již hotové jednotky. Pokud koupě proběhne ihned na začátku projektu, celý proces trvá kolem 18 měsíců. V případě, že je již jednotka dokončena, zvládneme proces od podpisu rezervační smlouvy do předání jednotky i do 2 měsíců. 

Šp_a

Co by vás mohlo dále zajímat?

Máte nějaký dotaz, na který jste zde nenašli odpověď? Kontaktujte nás a rádi vám na vše odpovíme.

Bydlení
12. 05. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 2. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Chtěli byste bydlet na Praze 2 a užívat si ruchu metropole, ale i klidu? Pokud vás to jen trošku láká, nejspíš toužíte vědět, co vás v této části našeho hlavního města čeká.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
13. 04. 2022

Japonský styl bydlení: Oáza klidu spojující minimalismus s přírodou

Víte, v čem spočívá kouzlo a charakteristika tohoto fascinujících stylu bydlení? Představíme vám to.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
03. 03. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 1. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Připravili jsme pro vás mix toho nejlepšího z historie a kultury v lokalitě Prahy 1. Vždy je prostor se nechat překvapit něčím novým. 

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.