acordinvest.cz logo

Aktuality
17. 03. 2020

ACORD INVEST v TOP 10 pražských developerů

Developerská společnost ACORD INVEST s.r.o. působí na trhu s realitami už 14 let. Její zkušenosti prověřené časem i množstvím prodaných bytů a nebytových prostorů se odráží na kvalitě služeb, které svým klientům nabízí.

Společnost se zaměřuje na prodej nemovitostí v samotném centru Prahy. Jedná se o staré budovy, kterým je navrácena krása, a díky citlivé opravě není nijak narušen jejich původní ráz.

Nejen díky těmto faktorům se společnost ACORD INVEST dostala do žebříčku TOP 10 pražských rezidenčních developerů za rok 2019. Jako jedna z mála umístěných v žebříčku se zaměřuje na prodej zrekonstruovaných prostor v centru města.

 

Bydlení
12. 05. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 2. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Chtěli byste bydlet na Praze 2 a užívat si ruchu metropole, ale i klidu? Pokud vás to jen trošku láká, nejspíš toužíte vědět, co vás v této části našeho hlavního města čeká.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
13. 04. 2022

Japonský styl bydlení: Oáza klidu spojující minimalismus s přírodou

Víte, v čem spočívá kouzlo a charakteristika tohoto fascinujících stylu bydlení? Představíme vám to.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
03. 03. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 1. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Připravili jsme pro vás mix toho nejlepšího z historie a kultury v lokalitě Prahy 1. Vždy je prostor se nechat překvapit něčím novým. 

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.