acordinvest.cz logo

Projekty
09. 02. 2022

Jsme nejlepší v celé ČR: Získali jsme 5 medailí v soutěži Projekt roku 2021

Projekt roku je tradiční soutěž developerských projektů, které soutěží o přízeň odborníků, poroty architektů a samotné veřejnosti. Umístili jsme se ve třech kategoriích soutěže a obdrželi 5 medailí. což vnímáme jako potvrzení našich 7 dlouhodobě sledujících idejí ve vedení naší společnosti. Kompletní seznam výsledku soutěže najdete zde.

Projekt roku 2021 Acord Invest

Cena odborné poroty – Factory House

Factory House - vnitroblok

Osobitý dům v historické zástavbě holešovického srdce. Industriální styl je v kontextu svého okolí kontrastní a atraktivní a byl ponechán i v interiérech bytů. Více fotek a informací o projektu naleznete zde https://www.factoryhouse.cz/.

Cena architektů – Steffany’s Court

Bydlení v zámku na Praze 1? Tak to je Steffany’s Court. Porota složená z renomovaných architektů ocenila důmyslně pojaté jednotlivé stavební prvky na fasádě domu, i luxusní chodby a schodiště s uměleckým zábradlím, které svou atmosférou evokují šlechtický zámek ze starých dob.

Stepanska 057

Zde jsme vyprodali už všechny bytové jednotky! A celkově reference našich spokojených zákazníků najdete zde.

Cena veřejnosti – Carolina Corner

Carolina Corner exteriér upravené

Ke Karlínu máme specifický vztah, protože je naším domovem a je tady plno zajímavých míst, které mají unikátní historii a své kouzlo. Proto jsme se rozhodli i jeden náš projekt zasadit do této lokality. Carolina Corner nabízí bydlení v přátelské čtvrti v novém světle. Více informace o projektu i s galeriemi najdete na https://carolinacorner.cz/.

Cena veřejnosti – Ovenia Park Line

Ovenecká_b2 malý rozměr

Benjamínkem mezi našimi domy, ale rozhodně horkým kandidátem na vítěze je rezidence OVENIA Park Line. Její umístění a kouzlo okolí z ní dělá žádanou rezidenci. Výborná dostupnost do centra města a zároveň klidné útočiště uprostřed dvou parků lákají spoustu těch, kteří hledají komfortní bydlení v centru Prahy. 

Cena veřejnosti – Ferdinand Palace

V srdci samotné Prahy stojí náš Ferdinand Palace – prošel pečlivě vedenou rekonstrukcí s cílem vzkřísit slávu a půvab této budovy. Je vidět, že se to v očích veřejnosti skutečně podařilo, za což jsme velmi vděční.

vs_byty_pricna -1200x (93)

Jedná se o ukázkový příklad, kdy jsme vdechli objektu zpět duši. Více informací o projektu naleznete zde http://www.ferdinandpalace.cz/.

 

Bydlení
12. 05. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 2. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Chtěli byste bydlet na Praze 2 a užívat si ruchu metropole, ale i klidu? Pokud vás to jen trošku láká, nejspíš toužíte vědět, co vás v této části našeho hlavního města čeká.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
13. 04. 2022

Japonský styl bydlení: Oáza klidu spojující minimalismus s přírodou

Víte, v čem spočívá kouzlo a charakteristika tohoto fascinujících stylu bydlení? Představíme vám to.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
03. 03. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 1. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Připravili jsme pro vás mix toho nejlepšího z historie a kultury v lokalitě Prahy 1. Vždy je prostor se nechat překvapit něčím novým. 

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.