acordinvest.cz logo
Aktuality
10. 03. 2021

Projekt roku

Šest našich rezidencí se účastní tradiční soutěže developerských projektů - PROJEKT ROKU. Naše domy bojují o přízeň nejen veřejnosti, ale také odborníků a poroty architektů. Hlasovat lze pro více než jeden projekt, nemusíte si tedy vybírat pouze jednoho favorita!

Mezi nominovanými je projekt FERDINAND Palace, který se tyčí na ulici Příčná. Prošel velmi citlivou rekonstrukcí, která zachovala jeho půvab. Bezkonkureční historická fasáda a vstup ohromí každého hned na první pohled. Samotné byty mají pak moderní a čisté vybavení. Třešničkou na pomyslném dortu je pak adresa - samotné srdce Prahy.

Hlasovat pro FERDINAND Palace můžete ZDE.

vs_byty_pricna -1200x (93)

Dalším nominovaným projektem je Steffany's Court, který dominuje na Praze 1. Důmyslné a komplikované stavební prvky, které najdete na fasádě domu, i luxusní chodby a schodiště s uměleckým zábradlím připomínají zámek. Vlastníci bytů v této rezidenci získali perfektní zázemí na jednom z nejprestižnějších míst v centru metropole.

Hlasovat pro Steffany's Court můžete ZDE.

Stepanska 057

Benjamínkem mezi našemi domy, ale rozhodně horkým kandidátem na vítěze, je rezidence OVENIA Park Line. Její umístění a kouzlo okolí z ní dělá žádanou rezidenci. Výborná dostupnost do centra města a zároveň klidné útočiště uprostřed dvou parků láká spoustu z těch, kteří hledají komfortní bydlení v centru Prahy.

Hlasovat pro OVENIA Park Line můžete ZDE.

Ovenecká_b2 malý rozměr

Vinohrady jsou kouzelné a jsme rádi, že některé z našich projektů mají své umístění právě na této královské adrese. Terasa LAVANDE, kterou najdete na ulici Záhřebská, byla naprosto přirozeně inspirována Chorvatskem a levandulí. Její terasy vedoucí do vnitrobloku nabízejí klidné útočiště uprostřed mětské džungle. 

Hlasovat pro Terasa LAVANDE můžete ZDE.

TL_17

Na Vinohradech, ale blíže k centru, najdete rezidenci CASA Royal, která je nejen díky umístění na ulici Španělská temperamentnější. Interiér zachovává historický ráz celé budovy a vzdává hold původním architektům domu. 

Hlasovat pro CASA Royal můžete ZDE.

05

Karlín je nyní synonymem moderního bydlení i podnikání, ale i zde jsou budovy, které mají svou historii a zaslouží si naši pozornost a nový kabát. Mezi takové domy patří dominantní budova rezidence Carolina Corner na rohu ulice Sokolovská a Vítkova, která novým vlastníkům nabídne bydlení přímo uprostřed dynamického a zároveň přátelského Karlína. 

Hlasovat pro Carolina Corner můžete ZDE.

Carolina Corner exteriér upravené

Aktuality
01. 03. 2021

Stále fungujeme - informace pro naše klienty

Od 1.3. 2021 byla zpřísněna vládní opatření, ACORD INVEST s.r.o. stále funguje a je zde pro své (budoucí) klienty. Více informací najdete v článku.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
18. 02. 2021

Chytře, prakticky a moderně - jak zařídit malý byt

Dobré nápady vytvoří perfektní bydlení i v menším bytě. Klienti z naší rezidence Steffany's Court jsou toho důkazem.

Zobrazit více
Zobrazit více
Aktuality
04. 02. 2021

ACORD INVEST mezi vládci realitního trhu v Praze

ACORD INVEST se specializuje čistě na rekonstrukce historických domů v centru Prahy a je mezi pražskými developery raritou. 

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.