acordinvest.cz logo
Aktuality
01. 03. 2021

Stále fungujeme - informace pro naše klienty

Od 1.3.2021 se opět mění vládní opatření, která ovlivňují životy nás všech. Díky moderním technologiím lze ale spoustu činností zvládnout z pohodlí (a bezpečí) domova. Našim klientům tedy nabízíme prohlídky bytů, a to prostřednictvím videí. Při osobních setkáních dodržujeme veškerá aktuálně platná nařízení.

Chceme, aby se naši klienti cítili co nejkomfortněji při výběru svého nového bydlení nebo místa pro podnikání. Volejte nám na +420 737 333 331 a rádi se s Vámi domluvíme.

Prohlídky

Naše prodejkyně Vás provedou Vámi vybranými byty nebo komerčními prostory prostřednictvím videohovorů. Je jen na Vás, jestli upřednostňujete Zoom, Skype nebo třeba WhatsApp. Pokud si chcete video bytu prohlédnout v klidu a třeba i několikrát, je možné Vám natočit interiér jednotky a video Vám následně zaslat. Rádi se přizpůsobíme tomu, co je pro Vás lepší.

Podpisy smluv

V případě, že si budete chtít jednotku zarezervovat, zašleme Vám potřebnou dokumentaci e-mailem. Rezervační smlouvu můžete podepsat doma a zaslat nám její scan. My tuto nascanovanou kopii podepíšeme, zkompletujeme a zašleme zpět.

Cokoliv dalšího s Vámi rádi individuálně vyřešíme na telefonním čísle +420 773 333 331.

Přejeme Vám pevné zdraví a optimismus.

ACORD INVEST tým

Ukázky videí z našich dokončených projektů:

Aktuality
10. 03. 2021

Projekt roku

Šest z našich projektů je nominováno v soutěři PROJEKT ROKU. Které z našich projektů se utká o přízeň veřejnosti i odborníků?

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
18. 02. 2021

Chytře, prakticky a moderně - jak zařídit malý byt

Dobré nápady vytvoří perfektní bydlení i v menším bytě. Klienti z naší rezidence Steffany's Court jsou toho důkazem.

Zobrazit více
Zobrazit více
Aktuality
04. 02. 2021

ACORD INVEST mezi vládci realitního trhu v Praze

ACORD INVEST se specializuje čistě na rekonstrukce historických domů v centru Prahy a je mezi pražskými developery raritou. 

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.