Aktuality
27. 10. 2020

Stále fungujeme - informace pro naše klienty

Zpřísňující se vládní opatření ovlivňují životy nás všech. Díky moderním technologiím lze ale spoustu činností zvládnout z pohodlí (a bezpečí) domova. Našim klientům tedy nabízíme prohlídky bytů, a to prostřednictvím videí. Při osobních setkáních dodržujeme rozestupy, nosíme roušky a používáme desinfekci.

Prohlídky

Naše prodejkyně Vás provedou Vámi vybranými byty nebo komerčními prostory prostřednictvím videohovorů. Je jen na Vás, jestli upřednostňujete Zoom, Skype nebo třeba WhatsApp. Pokud si chcete video bytu prohlédnout v klidu a třeba i několikrát, je možné Vám natočit interiér jednotky a video Vám následně zaslat. Rádi se přizpůsobíme tomu, co je pro Vás lepší.

Podpisy smluv

V případě, že si budete chtít jednotku zarezervovat, zašleme Vám potřebnou dokumentaci e-mailem. Rezervační smlouvu můžete podepsat doma a zaslat nám její scan. My tuto nascanovanou kopii podepíšeme, zkompletujeme a zašleme zpět.

Cokoliv dalšího s Vámi rádi individuálně vyřešíme.

Přejeme Vám pevné zdraví a optimismus.

ACORD INVEST tým

Ukázky videí z našich dokončených projektů:

Aktuality
23. 09. 2020

Zrušení daně a nízké hypoteční sazby

Zrušení 4% daně z nabytí nemovité věci bylo podepsáno prezidentem a bude vyhlášeno ve sbírce zákonů. Banky zároveň nabízí hypoteční úvěry s nízkou hypoteční sazbou. Nejen to zvyšuje poptávku po koupi nemovitostí.

Zobrazit více
Zobrazit více
Aktuality
02. 08. 2020

Krize = ideální čas pro nákup nemovitostí?

V posledních týdnech se často zmiňuje inflace a její vliv na ceny zboží. Jak je inflace vysoká a jaké může mít dopady na trh s nemovitostmi? Co dalšího ho ovlivní?

Zobrazit více
Zobrazit více
Finance
03. 04. 2020

Investice v době krize

Kde uložit své peníze tak, aby neztratily na hodnotě a byly v bezpečí? Nemovitosti jsou stále tou nejlepší volbou.

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.