acordinvest.cz logo

Bydlení
13. 05. 2021

Vizualizujte si své bydlení

Vizualizujete si rádi své budoucí bydlení? 

Pokud sníte o nadčasové, a přesto moderní eleganci v přírodních odstínech, pak by vás mohla zaujmout povedená vizulizace nadstandardně renovovaného bytu v naší rezidenci Ferdinand Palace v Příčné ulici na Praze 1. Byt je zatím ještě volný a zde si můžete domluvit jeho prohlídku.

603_1

 

603_2

 

603_4

 

603_7

Autorkou vizualizací je interiérová designérka Anke Glut, která pro klienty ACORD Invest  vytvořila již několik krásných interiérů. Nejen pro Ferdinand Palace, ale také v našich dalších rezidencích Casa Royal nebo Terasa Lavande, které se pyšní svou polohou na Královských vinohradech a stále nabízí několik bytů ke koupi. 

Bydlení
12. 05. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 2. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Chtěli byste bydlet na Praze 2 a užívat si ruchu metropole, ale i klidu? Pokud vás to jen trošku láká, nejspíš toužíte vědět, co vás v této části našeho hlavního města čeká.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
13. 04. 2022

Japonský styl bydlení: Oáza klidu spojující minimalismus s přírodou

Víte, v čem spočívá kouzlo a charakteristika tohoto fascinujících stylu bydlení? Představíme vám to.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
03. 03. 2022

Zajímavá místa v centru Prahy 1. Kam jít za historií nebo odpočinkem?

Připravili jsme pro vás mix toho nejlepšího z historie a kultury v lokalitě Prahy 1. Vždy je prostor se nechat překvapit něčím novým. 

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.