acordinvest.cz logo
Bydlení
13. 05. 2021

Vizualizujte si své bydlení

Vizualizujete si rádi své budoucí bydlení? 

Pokud sníte o nadčasové, a přesto moderní eleganci v přírodních odstínech, pak by vás mohla zaujmout povedená vizulizace nadstandardně renovovaného bytu v naší rezidenci Ferdinand Palace v Příčné ulici na Praze 1. Byt je zatím ještě volný a zde si můžete domluvit jeho prohlídku.

603_1

 

603_2

 

603_4

 

603_7

Autorkou vizualizací je interiérová designérka Anke Glut, která pro klienty ACORD Invest  vytvořila již několik krásných interiérů. Nejen pro Ferdinand Palace, ale také v našich dalších rezidencích Casa Royal nebo Terasa Lavande, které se pyšní svou polohou na Královských vinohradech a stále nabízí několik bytů ke koupi. 

Bydlení
27. 12. 2021

Skandinávský styl bydlení: zamilujte se do čistoty a dokonalosti v každém detailu

Pokud nemáte rádi bujné nebo příliš zdobné kusy nábytku, nahuštěné doplňky a byt hrající všemi barvami, máte skvěle nakročeno k tomu, abyste si oblíbili skandinávský styl bydlení.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
03. 11. 2021

Nejkrásnější parky v Praze

Když se řekne Praha, jako první vás pravděpodobně napadne zalidněné velkoměsto s mraky turistů a neustálý spěch. Praha má však i svou druhou, mnohem poklidnější, tvář.

Zobrazit více
Zobrazit více
Bydlení
30. 09. 2021

Italský styl bydlení: Co to je a čím se vyznačuje?

Když se protne originalita, luxus a umělecká estetičnost v jednom paprsku. Poznejte a inspirujte se myšlenkami italského stylu.

Zobrazit více
Zobrazit více

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.