PROJECT MANAGER / ARCHITEKT

ACORD INVEST

Jsme developerská společnost fungující od roku 2006.
Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Spokojenost našich klientů je naší prioritou. Děláme krásné byty s duší.

HLEDÁME

mladého kreativního architekta či mladou kreativní architektku s obchodním myšlením

Náplň práce:

  • - Organizace přípravy projektové dokumentace pro realizaci projektu
  • - Příprava podkladů a objednávka posudků a stanovisek
  • - Kontrola projektové dokumentace, termínů a dodržování cenových nabídek,
  • - Komunikace s generálními dodavateli, subdodavateli a technickým dozorem
  • - Komunikace s katastrem nemovitostí, stavebními úřady i jinými státními organizacemi a institucemi
  • - Zajišťování historických podkladů z archivů a příprava podkladů k žádostem, doručování na příslušné instituce podle potřeby společnosti
  • - Příprava nebo úprava marketingových materiálů
  • - Účast na kontrolních dnech
  • - Organizace výběrových řízení pro subdodavatele, příprava podkladů a vyhodnocení
  • - Příprava výběru materiálu, standardů, cenových nabídek
  • - Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • - Práce na živnostenský list
  • - Znalost AutoCAD nutná, další grafické nebo konstrukční programy výhodou
  • - Vysokoškolské vzdělání v oboru pozemní stavitelství nebo architektura
  • - Aktivní přístup, časovou flexibilitu, loajalitu
  • - Kreativní myšlení, týmový duch
  • - Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • - Organizační schopnosti, schopnost řešit úlohy se zřetelem na priority
  • - Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • - Možnost práce na poloviční úvazek
  • - Práce na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • - Mladý progresivní kolektiv
  • - Počítač, mobil, automobil k dispozici
  • - Zajímavé finanční ohodnocení
  • - Možnost kariérního růstu
  • - Lekce s anglickým rodilým mluvčím
  • - Atraktivní teambuldingové aktivity několikrát ročně
  • - Pracoviště v nové moderní kanceláři v Karlíně
  • - Zázemí silné a stabilní společnosti
  • - Vhodné i pro studenty či absolventy

Nástup ihned.