acordinvest.cz logo

ACORD INVEST

Prodej bytů bez realitky Praha

Myslíte si, že je v dnešní době prodej bytu bez provize obtížný? Tak to se pletete. Abyste si mohli pořídit byt na lukrativní adrese a za skvělou cenu, nepotřebujete k tomu žádného prostředníka. Byty bez realitky v Praze na prodej můžete pořídit přímo od developera. Samotný nákup to výrazně usnadní a ušetříte i náklady na provizi realitní kanceláři.

Jaký je náš cíl?

Byty bez provize v Praze a za skvělou cenu. To je cíl naší společnosti už od roku 2006. Zaměřujeme se především na historické rezidence s lukrativní adresou v hlavním městě. V naší nabídce tak naleznete to nejlepší bydlení, které vás bude dokonale reprezentovat. A to jak zvenku, tak zevnitř. Dbáme totiž na to, aby naše reality bez realitky v Praze přinášely novým majitelům co nejvyšší komfort. Byt kompletně zrekonstruujeme a předáme ho do rukou majitele v perfektním stavu.

Chápeme, co člověk v dnešní době potřebuje. Byty bez realitky v Praze tedy opravujeme především tak, abyste se v nich cítili komfortně a příjemně. Spojujeme historii s přítomností. Interiér je tedy kvalitně vybavený a upravený tak, aby vyhovoval moderním standardům a dnešním potřebám.

Prohlédněte si naši nabídku

Hledáte byt na prodej v Praze a bez realitky? Právě my vám nabízíme prodej bytů v Praze bez realitky. To znamená, že kromě luxusního bydlení na exkluzivní adrese získáte nemovitost s výraznou slevou. Prodej bytu v Praze bez provize realitní kanceláři vám ušetří peníze, které můžete investovat třeba do zkrášlení vašeho nového bydlení.

Prodej bytu bez realitky je jednoduchý. Stačí si vybrat z naší široké nabídky nemovitostí a kontaktovat nás přes telefon nebo email uvedený v kontaktech. Po domluvě si budete moci přijít vaše nové bydlení prohlédnout a následně s námi dojednat prodej bytu v Praze bez realitky. Vše vám zjednoduší naši pracovníci, kteří vám pomohou před i po koupi.

Máte zájem?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.