acordinvest.cz logo
ACORD INVEST

Prodej bytů Praha

Naše společnost nabízí ty nejlepší byty nejrůznějších dispozic a velikostí za velmi zajímavé ceny. Byty bez kompromisů. Ať už máte zájem o prodej bytu v Praze v centru, nebo se zaměřujete na širší okolí centra. My se zabýváme rekonstrukcí historických budov pro moderní styl bydlení na krásných místech a reprezentativních adresách.

Rekonstruujeme historické budovy

V naší nabídce naleznete především nově zrekonstruované byty k prodeji v Praze. Zaměřujeme se hlavně na historické budovy. Ty opravíme jak zvenčí, tak zevnitř. Záleží nám na tom, aby byty v Praze na prodej od naší společnosti zapadaly do místní zástavby. Důležitý je ale také komfort nového majitele, proto jsme věnovali spoustu času a úsilí i do interiérů.

Jsou nové byty v Praze k nastěhování? Ano, jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Kromě atraktivní adresy a lukrativního vzhledu totiž můžete očekávat i skvěle navržený interiér a kvalitní vybavení. Víme, co moderní člověk potřebuje ke kvalitnímu a pohodlnému životu. Ani uvnitř samotného bytu vám tedy nebude nic chybět.

Maximální luxus za rozumné peníze

Nový byt k nastěhování v Praze u nás pořídíte s výraznou slevou. Prodej bytu v pražském centru totiž nezajišťuje žádný prostředník ani realitní kancelář. Díky tomu kupujícímu odpadá poplatek spojený se zprostředkováním služeb. Nové byty v centru metropole vám tak nabídnou maximální luxus a pohodlí za rozumné peníze.

Máte zájem?
Acord Invest

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.