acordinvest.cz logo

ACORD INVEST

Prodej investičních bytů Praha

Bezpečných investic je jako šafránu. V posledních dekádách se mezi ně zařadily investiční byty - spolehlivá jistota v podobě pravidelného příjmu a růstu ceny. Zhodnoťte svoje peníze na lukrativních adresách koupí investičního bytu z naší nabídky.

Investiční byt jako zdroj příjmu

Investiční byty v Praze patří mezi nejstabilnější investice posledních let. Cena nemovitostí neustále roste, a to v celém Česku. Investiční byt na atraktivní adrese a s dlouhou historií se ale zhodnotí ještě mnohem rychleji. O to jsme se postarali už během samotné rekonstrukce.

Naše investiční byty v Praze jsou zajímavé nejen zvenčí, ale i zevnitř. Vnější část jsme zrekonstruovali tak, aby dům dokonale zapadal do místní zástavby a reprezentoval svého majitele. Při opravách ctíme historický odkaz budovy, ale dbáme i na potřeby dnešního člověka. Interiér je tedy luxusně vybavený. Majiteli ani vašemu nájemníkovi tedy nebude nic chybět.

Byt v Praze je spolehlivá investice

Prodej investičních bytů v Praze přímo od developera se vám vyplatí od samotného začátku. U nás nemusíte platit poplatek jako v realitní kanceláři. Naše nemovitosti se navíc nachází na pečlivě vybraných a lukrativních adresách.

Investiční byty Praha z naší nabídky poskytují lukrativní adresu a neodolatelný historický vzhled. V hustě zalidněném městě plném pracovních příležitostí rozhodně nebudete mít nouzi o nájemníky. Vaši novou nemovitost vám rádi ukážeme a investiční byty prodej následně společně zařídíme. Ušetříme vám tak nejen peníze za provizi realitní kanceláři, ale také vám předáme do rukou bydlení, jehož hodnota bude postupem času dále jenom růst.

Máte zájem?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.