acordinvest.cz logo
ACORD INVEST

Developerské projekty Praha

Mezi vámi a novým bydlením už stojí pouze několik kliků. Právě jste navštívili stránku developerské projekty Praha, kde si můžete prohlédnout všechny dokončené i plánované developerské projekty v Praze.

Děláme byty s duší

 

Zaměřujeme se na historické budovy s atraktivní adresou v hlavním městě. Realizované i nové developerské projekty v Praze nás stojí spoustu práce. Do každého záměru dáváme kus srdce. Naším cílem je totiž přeměňovat zašlé budovy v krásné byty s duší. Prohlédněte si některý developerský projekt v Praze na seznamu na této stránce a přesvědčte se o tom, že byty rekonstruujeme s láskou a maximální pečlivostí.

Developerské projekty v historických lokalitách

Táhne nás to především k lokalitám plných historických budov. Developerské projekty v centru Prahy jsou tedy skvělou adresou, kde můžeme naplno rozvinout naše dovednosti. Na těchto adresách naleznete spoustu krásných staveb, na jejichž modernizaci a opravě jsme se podíleli. Prohlédněte si naši nabídku.

Kus historie se psal i v širším centru Prahy. Naše nabídka zrekonstruovaných bytů tedy není ochuzena ani o tuto oblast. Developerské projekty v Praze v Karlíně, v Bubenči či na Letné patří mezi výkladní skříň našich luxusních rezidencí. Na této stránce si můžete prohlédnout developerské projekty v Praze v naší nabídce a podívat se, jestli mezi nimi nenajdete i svoje nové bydlení.

Máte zájem?
Acord Invest

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.