Prodej bytů Praha 8

Praha je obecně považována za krásné a historické město. A zejména Praha 7 je toho důkazem. Nové byty Praha 7 jsou tak doslova žhavým zbožím a opravdu rychle mizí. Přestaňte si pouze říkat: „Jednou si koupím byt v Praze 7“. Prohlédněte si naši aktuální nabídku nemovitostí. Jestliže se vám některá zalíbí, neváhejte a kontaktujte nás!

HISTORICKÉ BYTY PRO VÁS

Naše společnost se už od roku 2006 věnuje rekonstrukci historických budov. Byty na prodej na Praze 7 nejprve kompletně opravujeme a vrátíme tak celým budovám jejich původní lesk. Zvenčí poté vypadají jako luxusní panské rezidence. Vzhledem ovšem reprezentují svého majitele nejen zvenčí, ale i zevnitř. Interiér je totiž dokonale navržen a zpracován.

Byty po rekonstrukci na Praze 7 z naší nabídky uvnitř skrývají luxusní nábytek a zařízení, které vám usnadní život. Prostory jsou navrženy tak, abyste vždy měli dostatek místa pro seberealizaci. Nové byty na Praze 7 jsou určeny k okamžitému nastěhování. Stačí si s našimi pracovníky domluvit prodej bytu Praha 7 a ve velmi krátké době se do něj můžete nastěhovat.

ATRAKTIVNÍ ADRESA

Aby byl byt na Praze 7 atraktivní, nepotřebuje jenom dokonalou opravu. Zaměřili jsme se také na to, aby byl situován na lukrativní adrese, v místě bylo tzv. genius loci. Některé ulice na Praze 7 jsou v tomto ohledu naprosto ideální. Na této stránce tedy naleznete řadu nemovitostí právě z této lokality.

Pokud jste prodej bytů na Praze 7 ještě neabsolvovali, nemusíte se ničeho obávat. Naši pracovníci vám se vším pomohou. Než dojde na samotný prodej bytu v Praze 7, provedeme vás po vybrané nemovitosti a ukážeme vám, co vše může nabídnout. Kontaktujte nás a užívejte si svůj nový luxusní byt na atraktivní adrese.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Create an agent account

Manage your listings, profile and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Create an agent account

Manage your listings, profile and more

Sign up with email