Reference

Ing. Pavel Tyralík

S ohledem ke svým bohatým životním zkušenostem v oblasti prodeje či nákupu realit, jsem se rozhodl podělit s klienty developerské společnosti ACORD Invest o svou nedávnou osobní zkušenost s nákupem bytu, který pro mne realizovali. Konkrétně pak budu hovořit o paní Ing. Zuzaně Hrudkové. Mám již nějaký ten pátek za sebou, a proto si myslím, že mohu zodpovědně říci, že paní Zuzana předvedla vysoce profesionální a klientsky velmi pozitivní práci. Komunikace s ní byla vždy velmi rychlá, byla ochotná a vstřícná, o milém vystupování a dochvilnosti nemluvě. Mám rád starou školu, kdy zkrátka podání ruky platí a přesně takovéhoto přístupu i férového jednání se mi od ní vždy dostalo. Nadstandardně pak jako inženýr hodnotím poskytování technických informací o stavbě a při setkání s dokončenými stavbami společnosti, musím říci, že vykazovaly velmi vysokou kvalitu provedených prací. Což je pro mě, coby koncového zákazníka, velmi důležité. Vždy trvám na tom, aby poměr cena / výkon odpovídal mým představám. Developerská společnost ACORD Invest a paní Ing. Zuzana Hrudková jsou skvělou volbou, kterou mohu jen a jen doporučit.

Reference

Josef Wranovsky

Rádi bychom poděkovali celému týmu Accord Invest, že se postaral o bezproblémovou koupi bytu v jednom z projektu společnosti v Soukenické ulici v Praze. Vše proběhlo rychle, bez komplikací a poté nám byla dána možnost částečně u bytu vybrat zařízení, které nebylo součást původních plánů. Byli velice vstřícní se všemi našimi požadavky. Dům je velice kvalitně, citlivě a vkusně zrekonstruovaný. Křišťálové lustry v spolčeních prostorech vchodu jsou jen třešničkou na dortu. 

Manželé Wranovský

Reference

Zdeněk Tretiak

Mají nejlepšího obchodního zástupce, se kterým jsem měl možnost spolupracovat! Jejich byty splňují očekávání mých klientů pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Společnost má za sebou velké množství projektů v centru Prahy. Děkuji Zuzaně za vaši profesionalitu!

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Create an agent account

Manage your listings, profile and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Create an agent account

Manage your listings, profile and more

Sign up with email