acordinvest.cz logo

ACORD INVEST

Prodej luxusních bytů Praha

Proč pořídit luxusní byty v Praze přímo od developera? Je to levnější a pohodlnější. Od nás navíc dostanete kompletně zrekonstruovaný byt na lukrativní adrese, který spojuje historii se současností.

Luxusní byt na lukrativní adrese

Na této stránce naleznete luxusní byty na prodej v Praze. Vybírat můžete z několika atraktivních lokalit. Luxusní byty v Karlíně či na Letné patří dlouhodobě mezi velmi žádané zboží. V naší nabídce si můžete vybrat z dostupných nemovitostí a domluvit si prohlídku. To samé platí pro luxusní byty na Vinohradech, které kromě atraktivní adresy nabízí i jedinečnou historickou zástavbu a příjemné místo k bydlení.

Ekvivalentem bohatství a výjimečnosti jsou ale v dnešní domě především luxusní byty v samotném centru Prahy. Rušné centrum, historické jádro a veškeré služby na dosah ruky jsou něco, co z těchto nemovitostí dělají doslova zlatý důl. A to nejen v případě, že byste je chtěli využít jako luxusní investiční byty v Praze.

Luxusní byty v Praze jsou skvělou investicí

Historickou budovu s pomocí našeho umění a dlouholetých zkušeností proměníme v luxusní byty v Praze. V našem katalogu naleznete luxusní byty s dokonalým a reprezentativním interiérem, které přitom exteriérem dokonale zapadají do místní zástavby. Během rekonstrukce respektujeme historickou hodnotu budovy, přičemž interiér přetváříme v exkluzivní bydlení.

Luxusní byt v centru Prahy je tedy dokonale vybaven a připraven k okamžitému nastěhování. Prodej luxusních bytů v Praze vám navíc výrazně usnadní naši pracovníci. Díky tomu, že nakupujete přímo od developera, ušetříte i na poplatcích realitní kanceláři. Luxusní byty na prodej v Praze na Vinohradech jsou i skvělou investiční příležitostí. Jejich hodnota bude postupem času zcela určitě jenom růst. Velmi konzervativně tak můžete zhodnotit vaše peníze.

Máte zájem?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.