acordinvest.cz logo

ACORD INVEST

Prodej bytů Praha 7

Praha je obecně považována za krásné a historické město. A zejména Praha 7 je toho důkazem. Nové byty Praha 7 jsou tak doslova žhavým zbožím a opravdu rychle mizí. Přestaňte si pouze říkat: „Jednou si koupím byt v Praze 7“. Prohlédněte si naši aktuální nabídku nemovitostí. Jestliže se vám některá zalíbí, neváhejte a kontaktujte nás!

Historické byty pro vás

Naše společnost se už od roku 2006 věnuje rekonstrukci historických budov. Byty na prodej na Praze 7 nejprve kompletně opravujeme a vrátíme tak celým budovám jejich původní lesk. Zvenčí poté vypadají jako luxusní panské rezidence. Vzhledem ovšem reprezentují svého majitele nejen zvenčí, ale i zevnitř. Interiér je totiž dokonale navržen a zpracován.

Byty po rekonstrukci na Praze 7 z naší nabídky uvnitř skrývají luxusní nábytek a zařízení, které vám usnadní život. Prostory jsou navrženy tak, abyste vždy měli dostatek místa pro seberealizaci. Nové byty na Praze 7 jsou určeny k okamžitému nastěhování. Stačí si s našimi pracovníky domluvit prodej bytu Praha 7 a ve velmi krátké době se do něj můžete nastěhovat.

Atraktivní adresa

Aby byl byt na Praze 7 atraktivní, nepotřebuje jenom dokonalou opravu. Zaměřili jsme se také na to, aby byl situován na lukrativní adrese, v místě bylo tzv. genius loci. Některé ulice na Praze 7 jsou v tomto ohledu naprosto ideální. Na této stránce tedy naleznete řadu nemovitostí právě z této lokality.

Pokud jste prodej bytů na Praze 7 ještě neabsolvovali, nemusíte se ničeho obávat. Naši pracovníci vám se vším pomohou. Než dojde na samotný prodej bytu v Praze 7, provedeme vás po vybrané nemovitosti a ukážeme vám, co vše může nabídnout. Kontaktujte nás a užívejte si svůj nový luxusní byt na atraktivní adrese.

Máte zájem?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.