acordinvest.cz logo
ACORD INVEST

Prodej bytů Praha 8

V Česku na vás dýchne duch historie všude, kam půjdete. A o Praze to platí dvojnásob. Je to Praha, které se přezdívá matka všech měst nebo srdce Evropy. Vlastnit byt na takto lukrativní adrese by tedy měla být čest pro každého majitele. Nové byty na Praze 8 z naší nabídky vám tento luxus nabízí.

„Jednou si koupím byt v Praze 8.“ Opakujete si často něco podobného? Tak potom jste na správném místě. Právě zde naleznete nabídku luxusních bytů na této atraktivní adrese. Zaměřujeme se na historické domy. V naší nabídce tedy narazíte na byty po rekonstrukci na Praze 8. Rekonstrukci jsme věnovali obzvlášť velkou péči. Všechny naše nemovitosti tedy dokonale zapadají do místní zástavby, ale zároveň reprezentují svého budoucího majitele. Reprezentativní je také interiér, který nabízí dostatek místa i luxusní vybavení.

Byty jsou určeny přímo k nastěhování. Stačí se s námi spojit a domluvit si schůzku v jednom z vámi vybraných bytů. Bydlet budete moci velice brzy. S celým procesem koupě bytové jednotky vám rádi pomohou naši pracovníci, kteří vám ukážou interiér a odpoví na všechny vaše dotazy. V případě zájmu pak budete mít nové bydlení doslova lusknutím prstu.

Máte zájem?
Acord Invest

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.