acordinvest.cz logo
ACORD INVEST

Reference

RESIDENCE SOPHIA

PRAHA 4, NÁMĚSTÍ BRATŘÍ SYNKŮ 400/12

Komorní projekt s výhledem přímo na náměstí.

Kombinace bydlení, služeb a moderního bistra v přízemí. Velkolepý vnitroblok se vzrostlými sromy nabízí malebný pohled z balkonů a teras.

Realizace 2013

RESIDENCE SUNRISE

PRAHA 7, KORUNOVAČNÍ 704/14

Historická rezidence mezi dvěma parky

Historická budova z konce 19. století s moderní přístavbou ve vnitrobloku. Oblíbená adresa s vlastní garáží v přízemí budovy.

Realizace 2014

RESIDENCE STUDÁNKA

PRAHA 7, U STUDÁNKY 123/18

Rohová neoklasicistní rezidence u vstupu do parku Stromovka

Nachází se v horní části Bubenče, pyšní se krásnými výhledy do dálky a nabízí parkování ve vnitrobloku. Poklidné místo v blízkosti parku je ideálním bydlením pro rodinu s dětmi.

Realizace 2014

KRÁLOVSKÁ REZIDENCE

PRAHA 5, ZBOROVSKÁ 1200/6

Secesní královna na břehu Vltavy

Majestátní rezidence na atraktivním místě s výhledy na Pražský hrad nebo Vyšehrad. Útulný vnitroblok nabízí příjemné posezení na terasách horních pater budovy.

Realizace 2015

RESIDENCE ALPHA

PRAHA 7, ŠIMÁČKOVA 917/15

Bílá perla vedle výstaviště Holešovice

Působivá rohová rezicence v dolní části Holešovic nabídla domov převážně mladým lidem toužícím po klidu a sportovním vyžití v parku Stromovka, avšak v dostupné vzdálenosti z centra města.

Realizace 2016

VIOLIN HOUSE

PRAHA 3, ONDŘÍČKOVA 1203/5

Malebný dům pod Žižkovskou věží v sousedství náměstí Jiřího z Poděbrad

Bytový dům s malým počtem bytových jednotek s klidným dvorkem, kde pohodlně zaparkuje 5 aut. Atraktivní lokalita na hranici Královských Vinohrad poskytuje zajímavou nabídku služeb v okolí. 

Realizace 2017

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.