Nejčastější
Otázky a odpovědi

PRVNÍ OSOBNÍ SCHŮZKA

Jak probíhá úvodní setkání?
Snažíme se pracovat efektivně a šetřit i váš čas. První setkání probíhá přímo na vybrané budově (nemovitosti/projektu) s naším sales managerem, který zodpoví všechny dotazy a ukáže vámi vybrané jednotky a případně vám na míru doporučí jiné, vhodnější jednotky.

Co vše si máme za sebe připravit na úvodní schůzku?
Na schůzku sebou nic nepotřebujete. Všechny materiály mají prodejci sebou v iPadu, na místě vám vše ukáží a přímo z prohlídky posílají email s vybranými podklady.

Jak dlouho cca úvodní schůzka časově trvá?
Obvykle prohlídka trvá do 30 minut.

Zajímali by nás tištěné materiály k prostudování? Můžeme je od vás dostat?
Snažíme se myslet ekologicky a materiály předáváme především elektronicky. Na vyžádání máme vše i v klasicky tištěných materiálech.

Již máme nějakou tu zkušenost s developerskými společnostmi, Jak nám zajistíte, že s vámi to bude jiné?
Naprosto vás chápeme. Proto jsme si vytyčili 7 pilířů, o kterých si myslíme, že nás dostatečně odlišují od jiných developerských společností na trhu. A také jsme získali 5 medailí v soutěži Projekt Roku 2021.

Co následuje po první osobní schůzce za předpokladu, že jste se nám líbili? Můžeme, prosím, vědět, jaký bude další postup?
V případě zájmu vám zašleme návrh smluvního aparátu a domluvíme si termín podpisu smlouvy u nás v kanceláři v Karlíně. Pokud si vezmete nějaký čas na rozmyšlenou, kolegyně vás do 3 dnů kontaktuje a domluví si s vámi další kroky.

O NÁS

Jak dlouho působíte na českém trhu?
Na českém trhu působíme od roku 2006.

Mohu vidět vaše reference neboli názory vašich zákazníků?
Samozřejmě, že můžete. A také se můžete podívat na naše hotové projekty.

Mohu vidět váš tým?
Samozřejmě. To je náš tým a jednotliví lidé, se kterými se u nás můžete setkat.

Jaké máte plány do budoucnosti?
Citujeme našeho pana jednatele Serge Mayera z rozhovoru pro magazín Estate.

„Naše práce skončí, až při procházce centrem města nenajdete žádnou zanedbanou či zchátralou budovu. To je náš cíl na nejbližší roky. Vedle toho chceme našim klientům poskytovat ten nejlepší servis a dělat pro ně ty nejkvalitnější rekonstrukce. Ideálně po sobě zanechat odkaz v podobě desítek a desítek kvalitně realizovaných domů s duší, které náležitě zapadají do atmosféry našeho krásného hlavního města.“

O PROJEKTECH

Mohu vidět fotky a videa vašich projektů?
Samozřejmě. Hotové projekty najdete zde a aktuální v nabídce tady

Co všechno jako developer za služby nabízíte?
Primárně se specializujeme na rekonstrukci historických budov v centru Prahy a následný prodej bytů. Sekundárně také byty v centru Prahy pronajímáme.

Podle jakého klíče vybíráte své budoucí projekty?
Důležitá je pro nás především lokalita – specializujeme se na širší centrum Prahy, kde se jedná o jistou investici a hodnota nemovitosti se v čase bude zhodnocovat bez výrazných výkyvů ceny. Dalším kritériem je nákupní cena, která nám musí dávat smysl, protože následná rekonstrukce je velmi pečlivá a kvalitní, tím pádem i nákladná

Jaká je zhruba vaše cena bytů na prodej v centru Prahy?
Průměrná cena za byt se pohybuje kolem 5 milionů Kč. Samozřejmě záleží na lokalitě a velikosti bytu. Obecně se levnější nebo menší byty prodávají velmi rychle a u těchto bytů doporučujeme rozhodovat se velmi rychle.

Je pravda, že ceny bytů v centru Prahy jsou „přemrštěné“ pro normální občany země, a proto je skupují jen cizinci?
Dovolíme si vám oponovat. Více než 80 % našich klientů je aktuálně z ČR, kterým jsme našli krásné a inspirující bydlení v centru Prahy za rozumnou cenu. Byty v centru Prahy kupují tedy jak Češi, tak lidé z ciziny.

Jak je to s financováním při nákupu bytu? Umíte nám s tím pomoci?
Spolupracujeme s finančními poradci, kteří naše projekty znají a mohou doporučit konkrétní banku klientovi na míru. Můžeme vás tedy propojit a financováním vám pomoci.

Jak dlouho cca trvá celý úspěšných proces nákupu bytu od vás?
Doba se liší od toho, v jaké fázi se projekt nachází. Zda se jedná o předprodej, a ještě nezapočala rekonstrukce nebo je již projekt dokončen a doprodáváme již hotové jednotky. Pokud koupě proběhne ihned na začátku projektu, celý proces trvá kolem 18 měsíců. V případě, že je již jednotka dokončena, zvládneme proces od podpisu rezervační smlouvy do předání jednotky i do 2 měsíců.

V jakém stavu jsou zařízeny nové a vámi zrekonstruované byty?
Byty jsou po rekonstrukci ve stavu white wall – kompletně zařízena koupelna, nové podlahy, nová nebo repasovaná okna a dveře. Zařízení vždy vybíráme ve vysokém standardu, nejčastěji od značek Villeroy&Boch, Laufen, Armani atd…

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Create an agent account

Manage your listings, profile and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Create an agent account

Manage your listings, profile and more

Sign up with email