acordinvest.cz logo
ACORD INVEST

Prodej bytů Praha 1

Pokud chcete bydlet v místě, které spojuje historii se současností, Praha 1 je pro vás ideální. Naše byty na Praze 1 toto spojení plně respektují. Neříkejte si pořád dokola „Někdy si koupím byt v Praze 1“. Vyberte si z našeho katalogu a proměňte váš sen v realitu.

Splňte si sen o dokonalém bydlení

Specializujeme se na historické budovy, které mají určité genius loci. Naše byty po rekonstrukci na Praze 1 tedy dokonale zapadají do místní zástavby. Zašlé nemovitosti proměníme v dokonale opravené rezidence ve vysokém standardu, které přilákají každého, kdo si libuje v luxusu. Tím vás byty na prodej na Praze 1 zahrnou především v šikovně upraveném interiéru.

Naším cílem ale nejsou pouze historické budovy. Abychom se do rekonstrukce některého z domů vůbec pustili, musí splňovat přísná kritéria. Jedním z nich je atraktivní adresa. Ta by měla nového vlastníka dokonale reprezentovat. A Praha 1 je k tomuto účelu naprosto ideální.

Pomůžeme vám s koupí bytu

Prodej bytu na Praze 1 vám chceme co nejvíce usnadnit. Proto vám naši pracovníci budou pomáhat po celou dobu koupě. Stačí nás kontaktovat a domluvit si prohlídku vámi vybrané bytové jednotky. Jestliže se vám bude líbit, prodej nových bytů na Praze 1 společně zrealizujeme a splníme tak váš sen o bydlení v atraktivní lokalitě v samém srdci Evropy.

Máte zájem?
Acord Invest

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.